همین الان دوست تجاری خودتو انتخاب کن

سریعترین راه پیشرفت و یادگیری

website-manager

چرا مشاوره کسب و کار لازم است ؟

شاید شما هم با افرادی برخورد کرده باشید که ورشکست شده اند. نمی دانم که آیا از آنها دلیل اصلی ورشکستگی را پرسیده اید یا نه؟

اکثر این افراد مقصر را شرایط محیطی و بازار خراب می دانند و یا حتی عده ای از معتقدند که دیگران دلیل عدم موفقیت آنها هستند. اما وقتی از آنها سوالات دقیق می پرسم، آرام آرام به دلیل اصلی ورشکستگی آنها می رسیم.

واقعیت این است که یکی از مهم ترین دلایل ورشکستگی کسب و کارها در همان سال اول ایده آنها است و در واقع آنها به جای پرورش آن با یک ایده خام و بدون طرح تجاری و مدل کاری وارد بازار شده اند. حتی موضوع  یا ایده اصلی کسب و کاری بعضی از این افراد فقط برای تاسیس کنندگان آن جذاب بوده و فکر می کردند جامعه هم مانند آنان فکر می کنند.

مشاوره
شکست کسب و کار

اکثر بزرگان کسب و کار، این میدان را همانند یک صحنه نبرد می دانند اما چرا؟

یک فرمانده جنگی، قبل از شروع عملیات، حداقل سه طرح اصلی برای صحنه نبرد طراحی می کند. اگر اولی جواب نداد، فوراً دومی اجرا می شود و اگر دومی هم شکست خورد طرح سوم اجرا می شود.

 طرح اول معمولا حالت تهاجمی دارد و می توانید حدس بزنید طرح سوم به کدام حالت شبیه تر است، بله معمولاً عقب نشینی یا حالت دفاعی است.

 یک کارآفرین  قبل از شروع کار با مشاوری حرفه ای در زمینه های مهم مشورت می کند و حداقل سه طرح کامل برای همه حالت ها طراحی می کند. این باعث می شود که احتمال شکست کاهش یابد و در هزینه ها و خطرات ناشی از ورشکستگی صرفه جویی بزرگی گردد. بنابراین پرداخت هزینه مشاوره کسب و کار خود یک سرمایه گذاری مهم است و درصورت انجام به موقع و صحیح می تواند باعث رونق و توسعه کسب و کار گردد.

فرقی نمی کند کسب و کار شما چقدر بزرگ و یا کوچک باشد یک دوست و مشاور تجاری به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را به سرعت راه اندازی کنید و آن را رشد دهید. حتی فرقی ندارد در کسب و کار خود موفق و یا حتی همراه با مشکلات زیادی باشید یک مشاور و مربی متناسب با کسب و کار شما می تواند سریعترین راه پیشرفت و یادگیری را برایتان ایجاد نماید.

یک مدیر موفق از همان ابتدا به دنبال مشاور کسب و کار حرفه ای و باتجربه می گردد و تمام فرایند راه اندازی کسب و کار و توسعه را زیر نظر یک مشاور کسب و کار باتجربه انجام می دهد تا احتمال ورشکستگی در کسب و کار به صفر برساند و درصد موفقیت را چند برابر کند.

در حقیقت هزینه مشاوره کسب و کار ، یک سرمایه گذاری کوچک، ولی با بازدهی بسیار بالاست. و هیچ موقع برای انجام مشاوره دیر نیست.

پیشرفت کسب و کار

مشاوره کسب و کار در زمینه های :

1- مهندسی فضای مجازی درکسب و کار شما

2-طراحی اختصاصی محتوا

به طوری که اگر فردی در هر زمان به سایت یا پیج شما مراجعه کند با محتوای اختصاصی به همراه طراحی خلاقانه مواجه خواهد شد و این محتوا را در هیچ مکان دیگری تا به حال ندیده است.علاوه بر تحلیل و ارزیابی محتوای شما به صورت کامل انجام می گردد و در صورت نیاز استوری های جذاب، لوگوی برند و ایجاد پالت رنگی مخصوص شما، متناسب با اصول روانشناسی فروش طراحی می گرد تا به بهترین بازدهی در زمینه کاری خود نزدک شوید.

Designer

3- ساخت یک کسب و کار مستحکم با درآمد پایدار

اگر قصد دارید محصولات خود یا دیگران را از طریق اینترنت به فروش برسانند و مدتها در آرزوی داشتن یک درآمد پایدار و اصولی هستیدما به کمک خودتان به صورت گام به گام یک برنامه اختصاصی طراحی و اجرا می کنیم و در مسیر با شما هستیم . همچنین در صورت در خواست، تیم شما را اموزش می دهیم تا خودتان طراح و مشاور خود شوید.

پیشرفت